Uit voorraad leverbaar
Snelle levering
Gratis verzending vanaf €50
Uit voorraad leverbaar
Snelle levering
Gratis verzending vanaf €50

Bedverhoger 7cm (Extra Laag) Nr. 50007

Prijs
€ 0,-
Dit artikel wordt op het door u gewenste moment geleverd,
van maandag tot en met zaterdag.
Dit artikel wordt op het door u gewenste moment geleverd,
van maandag tot en met zaterdag.
Binnen 1 werkdag geleverd
Voor advies op maat bezoek een van onze winkels
Bedverhoger 7cm (Extra Laag)
Nr. 50007
€ 0,-
Het artikel wordt gratis thuisbezorgd
De maximum leenperiode bedraagt 26 weken
De kosten worden betaald door de zorgverzekeraar
Omschrijving
De bedverhogers - ook bekend onder de naam (bed)klossen - verhogen uw bed naar een hoogte die het voor u makkelijk maakt om in en uit bed te stappen. De bedverhogers dienen onder elke poot van het bed te worden geplaatst.
U kunt kiezen uit bedverhogers van 7 cm, 18 cm of 25 cm.

U kunt bedverhogers gratis lenen. U leent een bedverhoger per stuk. Let op: Bestel voldoende bedverhogers, onder elke poot één. Het maximum aantal is afhankelijk van waar u verzekerd bent. Wij kunnen u desgewenst informeren of u maximaal 6 of maximaal 12 bedverhogers gratis kunt lenen. Om rugklachten bij kraamverzorgende, verloskundige etc. te voorkomen, moet uw bed een hoogte hebben van 80 centimeter (gemeten van de bovenkant van de matras tot aan de vloer).

De afmeting van deze verhoger (7 cm) is: 15,5 x 15,5 x 7 cm.

Indien u dit artikel leent is het mogelijk dat het artikel dat wordt geleverd afwijkt van de getoonde afbeelding op deze site. 

Bedverhogers zijn voor kortdurend gebruik en met een medische noodzaak verkrijgbaar in het uitleenassortiment.
Specificaties
Hoogte 7 cm
Productgroep Leen bedverhogers + kraam
Web Sort Order 0
Beoordelingen (0)
Er zijn nog geen beoordelingen.
Benieuwd naar de voorraad van dit product?
Bekijk de winkelvoorraad
Winkelvoorraad
Laden
Laden